Home Tags Gomar

Tag: gomar

Çudira shqiptare/ Qytetari lidh gomarin prapa makinës dhe e tërheq

0
Një tjetër rast i sjelljeve abuzive me kafshët. Së fundmi, gjatë ditës së sotme një qytetar nga Dibra ka filmuar një skenë ku një...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT