Home Tags Jug

Tag: jug

Shkon të hajë peshk në jug, i vjen fatura 300 mijë

0
Një qytetar shkoi për pushime në Orikum për të kaluar sadopak në fresk këto ditë të nxhehta vere. Natyrisht kur shkon për pushime, ndahet...

Çmimet në jug shokojnë qytetarin: 54 mijë lekë çadra dhe dy...

0
Është vetëm fillimi, por çmimet në jug të vendit po kapin majat. Duket se pushimet-shqiptarëve do u kushtojnë shumë shtrenjtê këtë vit. Së fundmi një...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT