Home Tags Katar 2022

Tag: katar 2022

Humb ndaj Maqedonisë së Veriut/ Zbuloni dështimin historik të Italisë

0
Një gol i Aleksandar Trajkovskit në minutën e 92-të i ka dhuruar fitoren Maqedonisë së Veriut në stadiumin “Barbera” dhe ka eliminuar skuadrën e...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT