Home Tags Kine

Tag: kine

E gatshme për të ndihmuar, Kina ofron 31 milion dollarë për...

0
Kina ka premtuar ndihmë për Afganistanin me vlerë 200 milion juanë (31 milion dollarë), përfshirë furnizimet me ushqim dhe vaksinat kundër koronavirusit. Ndihma vjen pasi...

Kina ndryshon politikën e rreptë, ja sa fëmijë do i lejohen...

0
Kina do i lejojë çdo çifti të ketë deri në 3 fëmijë. Ky është fundi i politikës së rreptë që Kina ka ndjekur prej...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT