Home Tags Klandestine

Tag: klandestine

Kishte mbushur makinën plot me klandestinë nga Jemeni dhe Palestina/ E...

0
Një 22-vjeçar është vënë në pranga nga Policia e Durrësit, në kuadër të një operacioni të koduar “Emigranti”. Mësohet se 22-vjeçari po transportonte 7 emigrantë...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT