Home Tags Korrupsion

Tag: korrupsion

Tenton të korruptojë policin me 20 mijë lekë, arrestohet 25-vjeçari në...

0
Një 28-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Korçës, pasi ka tentuar t’i japë rryshfet një efektivi. Bëhet me dije se është arrestuar shtetasi...

Qeveri krimi/ Një tjetër deputet i Ramës në SPAK për korrupsionin...

0
Sot u raportua se kryebashkiaku i Fierit, Armando Subashi është thirrur për të dëshmuar në SPAK, në lidhje me aferën e inceneratorit të Fierit. Ndërkohë,...

Si u grabitën 430 milionë euro/ Inceneratorët “rrëzojnë” Qeverinë

0
Deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama në lidhje me aferën e Inceneratorëve. Në një postim në rrjetet sociale, Alibeaj shkruan...

KE: Korrupsion i lartë në Shqipëri! Shqetësim Propaganda dhe Fondet e...

0
Shqetësimet kryesore të KE për vendin tonë janë korrupsioni i lartë dhe rrjedhjet masive të të dhënave të qytetarëve pak kohë më parë. Përpos...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT