Home Tags Krim

Tag: krim

Horror/ Kjo është gruaja që i preu organet burrit dhe i...

0
Teresa Peric, 46 vjeç, besohet se ka droguar 42-vjeçarin Srdjan Peric përpara se ta godiste për vdekje, e më pas ta priste në copa...

Krim makabër/ Gruaja vret burrin, e copëton me sharrë elektrike dhe...

0
Zbardhen detaje të reja të tmerrshme për krimin e rëndë të ndodhur 15 ditë më parë në qytetin serb të Zrenjaninit , kur një...

Mori hakun e babait, 17-vjeçari kishte kohë që mendonte vrasjen: Kam...

0
Florian Përvathi, i riu i cili vrau 65-vjeçarin në Lezhë, ka treguar sot për ngjarjen. Para policisë ai ka thënë se armën e kishte...

Krim i rëndë, kush është adoleshenti që ekzekutoi 65-vjeçarin në Lezhë?

0
Një vrasje me armë zjarri tronditi mesditën e sotme Lezhën. Një 17-vjeçar (fillimisht u tha se ishte 16) i identifikuar si Florian Prevathi, vrau...

Kamëz/ Arrestohet teksa dhunonte gruan, parandalohet krimi në familje

0
Një 39-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet për dhunë në familje dhe armëmbajte pa leje. Në pranga ka rënë shtetasi Algert Seda....
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT