Home Tags Lefter koka

Tag: lefter koka

Afera e inceneratorëve/ Rama mbron Lefter Kokën

0
Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në orar të përpiktë në ambientet e Kryesisë së Kuvendit, ku do të dëshmojë për çështjen e inceneratorëve në...

Kryemadhi sulmon Erion Veliajn dhe Lefter Kokën

0
Postimi i Monika Kryemadhit: Nga njëra anë rriste taksat, e nga ana tjetër, Erion Veliaj i siguronte me firmën e tij, pa miratimin e Këshillit...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT