Home Tags Liga e kampioneve

Tag: liga e kampioneve

Çelsi mposht Cityn dhe shpallet kampion i Ligës së Kampioneve

0
Çelsi është shpallur kampione e Ligës së Kampioneve, pasi ka fituar ndaj Mançester City me rezultatin 1:0. Blutë e Londrës fituan ndeshjen, falë një goli...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT