Home Tags LRE

Tag: LRE

LRE zhvillon Kuvendimin ku shpalos Programin Politik.

0
Partia Lëvizja e Re organizoi Kuvendimin e Hapur, gjatë të cilit paraqiti shtyllën kryesore prej 4 pikash për konsolidimin e kuadrit ideologjik dhe elektoral...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT