Home Tags Luani

Tag: luani

Çfarë ndodhi? Ngordh luani në kopshtin zoologjik?

0
Pak ditë më parë Erion Veliaj Dhe kryeministri Edi Rama hapën dyert e koshtit të ri zoologjik i cili është rikonstruktuar me 7.4 miliardë...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT