Home Tags Luciano boci

Tag: luciano boci

Luciano Boçi: Arsimi falas, prej kohësh është një slogan qesharak

0
Nga Luciano Boci ARSIM ME ÇMIM NAFTE Kriza arsimore ka kohë që është këmbëkryq në sistemin tonë.E shkak për këtë nuk është lufta, por injoranca.Arsimi tek...

Rama replika me Boçin: Çmendët dynjanë për dy lloqe Kavaje

0
Kryeministri Edi Rama, vijon dëshminë para Komisionit Hetimor lidhur me aferën e inceneratorëve. Deputeti Luçiano Boçi ka publikuar dhe një foto ku shihen pamje nga...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT