Home Tags Macron

Tag: macron

“Po gënjen veten”/ Macron paralajmëron Putin: Do të kushtojë shtrenjtë!

0
Janë zbardhur bisedimet mes presidentit të Francës Emmanuel Macron dhe atij rus Vladimir Putin. Sipas Reuters Macron ka paralajmëruar homologun e tij rus Vladimir Putin...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT