Home Tags Makina inteligjente

Tag: makina inteligjente

Me shpejtësi “skëterrë”, makina inteligjente kap mat shoferët, hiqen 256 patenta...

0
Policia Rrugore vijon kontrollet me dronë dhe radarë për monitorimin e qarkullimir rrugor, me qëllim shmangien e aksidenteve.  Bëhet me dije se 48 orët e...

Makina inteligjente iu bën “gjëmën” shoferëvë, brenda 2 orësh pezullohen 60...

0
Policia Rrugore ka monitoruar me anë të makinës inteligjente Rrugën e Kombit, ku vetëm përgjatë 2 orëve janë pezulluar 60 leje drejtimi dhe janë...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT