Home Tags Mashtrim

Tag: mashtrim

Vidhnin dhe mashtronin italianët/ Arrestohen 8 shqiptarë në Itali, shpallen në...

0
Gjatë ditës djeshme, autoritetet italiane arrestuan 11 shtetas shqiptarë të cilët aktualisht janë nën hetim për akuza të ndryshme, konkretisht për krime të konspiracionit,...

Të rinjtë paguajnë picat me 500 € false dhe marrin kusur...

0
Kartëmonedhat e falsifikuara euro po shtohen në masë kohët e fundit dhe numri i “viktimave” që bien pre e këtyre mashtrimeve po rriten. Së...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT