Home Tags Mbyt

Tag: mbyt

‘Çmendet’ 57-vjeçari në Tiranë, merr litarin dhe tenton të mbysë gruan...

0
Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 57-vjeçar. Ky i fundit tentoi të vrasë gruan duke i vënë litarin në fyt. Ngjarja e rëndë është...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT