Home Tags Messi

Tag: messi

Humbi penalltinë/ Kritika ndaj Mesit?

0
PSG-ja arriti të triumfonte ndaj Realit të Madridit me rezultatin 1-0, në sfidën që u dominua totalisht nga francezët. Këtë fakt e vërtetojnë edhe statistikat,...

Plas te PSG/ Acarohet Leo Messi, refuzon t’i japë dorën Pochettinos

0
PSG arriti të mposhtë 2-1 Lyon me golat e Neymar dhe Icardit me këtë të fundit që realizoi në fund. Messi i cili luajti për...

PSG fiton me Messin në fushë, por shkëlqimin e merr Ikardi

0
PSG-ja ka marrë një fitore në frymën e fundit në sfidën ndaj Lionit, ku protagonisti kryesorë u bë Mauro Ikardi i ardhur nga stoli. Messi...

Ronaldo po shet thuajse sa dyfishi i fanellave të Messit

0
Shitjet e fanellave të Cristiano Ronaldos janë pothuajse sa dyfishi i atyre të rivalit të tij, Lionel Messi, pas lëvizjeve të bujshme gjatë kësaj...

Ronaldo apo Messi? Ja lojtari më i mirë i të gjitha...

0
Cili është lojtari më i mirë i të gjitha kohërave? Kjo është një nga pyetjet që gjithmonë ka shkaktuar debate mes tifozëve, por edhe...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT