Home Tags Ministri rus

Tag: ministri rus

Ministri rus merr fjalën, boshatiset Konferenca e OKB-së

0
Përfaqësuesit nga Evropa dhe aleatët e tjerë u larguan gjatë një fjalimi me video të ministrit të Jashtëm rus Sergej Lavrov në Konferencën e...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT