Home Tags Miss ukraina

Tag: miss ukraina

Me kallashnikov në dorë, Miss Ukraina del në mbrojtje të vendit...

0
T’i dalësh shtetit tënd për Zot, është gjë e shenjtë. Dhe, ukrainasit po e bëjnë më të mirën për tokën e tyre. Për t’i dalë...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT