Home Tags Moti sot

Tag: moti sot

Temperatura deri në 37°C, mësoni si do të jetë moti këtë...

0
Duke lënë mënjanë ditën e sotme me reshje shiu e ulje temperaturash, për javë që presim përpara rikthehet moti i qëndrueshëm si dhe rritje...

Temperatura të ulëta dhe dëborë në Tiranë, mësoni si do të...

0
Dita e martë  pritet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Moti parshikohet me vranësira dhe intervale të shkurtëra kthjellimi. Që në orët...

Temperatura deri në -7°C, mësoni si do të jetë moti sot

0
Pjesa e parë e ditës do të jetë në dominimin e kthjellimeve dhe klimeve të pakta të vranësirave në për të gjithë vendin, ku...

Temperatura deri në 32 gradë/ Parashikohet një ditë e nxehtë

0
Paraditja paraqitet me kthjellime në zonat bregdetare, por me kthjellime dhe vranësira kalimtare në zonën e ulët dhe malore. Orët vijuese do të jenë në...

Kthjellime, vranësira dhe reshje, ja si do të jetë moti gjatë...

0
Vendi ynë gjatë ditës së sotme do të jetë nën ndikimin  e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me vranësira mesatare deri...

Moti vijon i paqëndrueshëm, ja si do të jetë dita sot

0
Vendi ynë vijon të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Për këtë arsye edhe sot moti parashikohet me vranësira mesatare deri...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT