Home Tags Moti

Tag: moti

Rrebeshe shiu, por temperatura deri në 31°C, mësoni si do të...

0
Mbetemi në vlera të ulta barike të cilat do të sjellin zhvillimin e vranësirave konvektive duke krijuar mundësi për rrebeshe afat-shkurtra dhe ti izoluara...

E enjtja me kthjellime e vranësira, priten edhe reshje shiu

0
Për ditën e enjte (sot) moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira të cilat në ekstremin veriore pritet të pasohen nga reshje lokale shiu. Era...

Keni bërë plane për fundjavën, moti surprizon sërish

0
Gjatë ditës së sotme vendi ynë është ndikuar nga kushte relativisht të qëndrueshme atmosferike ndërsa moti ka qenë kryesisht i kthjellët e vranësira kalimtare....
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT