Home Tags Nasip naco

Tag: nasip naco

Sherr pranë Kuvendit, qytetarja shan e pështyn deputetin socialist

0
Deputeti socialist, Nasip Naço është përfshirë në një sherr me një qytetare ditën e sotme në hyrje të Kuvendit. Ne kemi mundur të sigurojmë dhe...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT