Home Tags Ndeshje

Tag: ndeshje

Shqipëria perfekte ndaj San Marinos, 5 gola dhe spektakël në “Elbasan...

0
Shqipëria ka arritur të marrë një fitore tenistike 5-0 ndaj San Marinos në ndeshjen e luajtur në Elbasan Arena. Kuqezinjtë e mbyllën pjesën e parë...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT