Home Tags Petrit vasili

Tag: petrit vasili

Shpërthen Petrit Vasili: “Protestë në çdo çast, në çdo shesh kundër...

0
”Protestë në çdo cast, kudo, në çdo shesh”. Kjo është thirrja që vjen nga LSI-ja. Nënkryetari dhe deputeti i kësaj force politike, Petrit Vasili...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT