Home Tags Polic

Tag: polic

Polici gjerman fyen shqiptarin: Kthehu te vendi yt i derrave

0
Janë të shumta ato raste kur shqiptarët përbuzen dhe poshtërohen në vendet e botës ku emigrojnë për një jetë më të mirë. I tillë është...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT