Home Tags Prerje pyjesh

Tag: prerje pyjesh

Prrenjas: Ata që presin pyjet pa leje, shkatërrojnë fadromën e bashkisë!

0
Prerja e paligjshme e pemëve ne pyje dhe jo vetëm, nga veriu në jug të Shqipërisë, është një problem i madh, të cilit ende...

Tragjike/ Prerje masive pyjesh në kodrat e Korçës

0
Fenomeni i prerjeve të paligjshme të pyjeve në qarkun e Korçës vijon të mbetet shqetësues dhe të mos njohë kufij. Prerjet masive të pyjeve janë...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT