Home Tags Ps

Tag: ps

Foto/ Çfarë nuk u pa nga 31 vjetori i PS, festës...

0
Partia Socialiste ka festuar ditën e sotme 31 vjetorin e krijimit të saj. Shumë deputetë, ministra, ish deputetë, dhe mbështetës kanë qenë të pranishëm...

Të majtë apo të djathtë? Del sondazhi që tregon kë duan...

0
Gjysma e shqiptarëve (51,1%) vetë identifikohen si të majtë në bindje ideologjike, nga e majta ekstreme (5,5%) tek ajo e më moderuar (14,2). Me...

Përgjimi/ Kandidati i PS, Edison Memolla po blen votat në Rrogozhinë

0
Kryetari i komanduar i Bashkisë së Rrogozhinës, njëherësh kandidat i Partisë Socialiste Edison Memolla është kapur në një audio-përgjim, duke ndërhyrë tek OSHEE për...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT