Home Tags Rinas

Tag: rinas

E fundit! Kapen 1 mln euro false në Rinas

0
Informacion paraprak: Finalizohet operacioni policor i koduar “Lastra”. Operacioni nga Komisariati i Policisë Rinas, në bashkëpunim me Seksionin për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar. Goditet një...

Do udhëtoni drejt Gjermanisë? Njoftimi i rëndësishëm, çfarë duhet të keni...

0
Të gjithë personat të cilët dëshirojnë të udhëtojnë drejt Gjermanisë duhet të kenë me vete certefikatën e vaksinës. Këtë lajm e ka bërë me dije...

Arrestohen kushërinjtë në Rinas, policia jep detajet e para

0
Një i ri 19 vjeçar është arrestuar nga Policia në Rinas dhe kushërira e tij 31 vjeçe është proceduar penalisht. Nga kontrolli që u...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT