Home Tags Serbi

Tag: serbi

Horror/ Kjo është gruaja që i preu organet burrit dhe i...

0
Teresa Peric, 46 vjeç, besohet se ka droguar 42-vjeçarin Srdjan Peric përpara se ta godiste për vdekje, e më pas ta priste në copa...

Mallrat serbe “mbajnë” Kosovën, Ardit Gjebrea: Turp për ata që mbushin...

0
Serbia renditet e para në importet e Kosovës kurse Shqipëria vjen e dyta. Kjo ka nxitur nga reagim të moderatorit të njohur, Ardit Gjebrea. Për...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT