Home Tags Serbia

Tag: serbia

Serbia i doli në krah Rusisë, Rama nuk tërhiqet nga Ballkani...

0
Kryeministri Edi Rama thotë se Ballkani i Hapur është një projekt i gjerë që ka mbështetjen e SHBA dhe BE, dhe se “nuk ka...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT