Home Tags Shafran

Tag: shafran

Erëza më e shtrenjtë në botë që rritet edhe në Shqipëri

0
Dy mijë lekë të reja për një gram. Quhet ari i kuq. Është erëza më e shtrenjtë në botë dhe ndër tre ushqimet më të...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT