Home Tags Shitje

Tag: shitje

Del nga burgu, por i kishin shitur vilën, qytetari: Fle në...

0
Një sherr familjar, që nisi për faturën e ujit mes qytetarit Ramadan Lisha, 62 vjec, dhe bashkëshortes së tij, në verën e 2020-ës ishte...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT