Home Tags Shkarkim

Tag: shkarkim

Kuvendi cakton datën dhe orën, ja kur votohet raporti për shkarkimin...

0
Konferenca e Kryetarëve e drejtuar nga Gramoz Ruçi ka caktuar sot datën, kur do të votohet në Kuvend raporti për shkarkimin e Presidentit Ilir...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT