Home Tags Sokol balla

Tag: sokol balla

Sokol Balla pëson infarkt, shtrohet me urgjencë në spital

0
Mbrëmjen e sotme, mediat raportuan se gazetari Sokol Balla kishte pësuar infarkt dhe ishte dërguar me urgjencë në spital. Balla ka reaguar duke thënë...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT