Home Tags Syri i kalter

Tag: syri i kalter

Grekët do marrin “Syrin e Kaltër”? Reagimi i Ministrisë së Turizmit...

0
Ministria e Turizmit dhe e Mjedisit ka reaguar pas lajmeve të fundit mbi një propozim/memorandum teknik të supozuar të furnizimit me ujë nga Syri...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT