Home Tags Taksi

Tag: taksi

Taksisti 28-vjeçar përdhunon klienten 43 vjeçare: Donte vetë!

0
28-vjeçari taksist ka kërkuar falje para hetuesisë së Heraklionit dhe është liruar. Në raportin e mjekut që ka marrë në pyetje denoncuesen, nuk ka...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT