Home Tags Tentative per vrasje

Tag: tentative per vrasje

Nuk përmbahet 48-vjeçari, tenton të shtypë me makinë bashkëshorten

0
Një 48-vjeçar në Kavajë është shpallur në kërkim pasi ka tentuar të shtypë me makinë bashkëshorten e tij. Mësohet se kjo e fundit është...

“I shita një makinë me motor të prishur”, 45-vjeçari tregon si...

0
Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me tentativën e vrasjes së 45-vjeçarit Vladimir Mersini nga dy vëllezërit Anxhelo dhe Endrit Dashi. Dy vëllezërit...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT