Home Tags Turqi

Tag: turqi

Plas sherri në urban! Burri kapet duke filmuar një grua me...

0
Një incident i çuditshëm ka ndodhur së fundmi në autobusin e linjës Kadıköy-Ataşehir, Stamboll pasi një burrë është kapur duke filmuar njē grua që...

Prag lufte mes Greqisë dhe Turqisë? Regjistrohen të shtëna me armë...

0
Një incident i rëndë mes një anije peshkimi turke që ka shkelur ujërat territoriale greke dhe një skafi të rojes bregdetare e cila ka...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT