Home Tags Vrasje

Tag: vrasje

Për 17,3 milionë lekë, vrau vëllanë dhe kunatën, viktima kërkoi urdhër...

0
Dritan Muskurti i cili u vra nga i vëllai, kishte kërkuar urdhër mbrojtjeje në Gjykatën e Tiranës. 44-vjeçari kërkonte mbrojtje nga vëllai i tij,...

Vrau vëllanë dhe kunatën brenda biznesit të tyre, autori s’pendohet: E...

0
Ditën e djeshme Arsen(Hamza) Muskurti vrau vëllain dhe kunatën e tij brenda biznesit të tyre. Problemet që familja Muskurti ishin të hershme por ditën...

Detaje nga vrasja në Tiranë/ Vëllai vret vëllain dhe kunatën

0
Detaje tronditëse dalin në dritë për ngjarjen e rëndë të ndodhur në Tiranë pak momente më parë. Raportohet nga dëshmitarët se personat të cilët humbën...

“Lëreni të vdesë!” Tre shqiptarë masakrojnë me shkopinj bashkatdhetarin shtrues pllakash

0
Tre shtetas shqiptarë kanë rrahur brutalisht një bashkatdhetar 54 vjeçar. Mediat greke bëjnë me dije se shqiptarët punojnë në një hotel në Kolimbia, Rodos...

U vra për vajzën 18-vjeçare/ “Tre vrasësit i vunë Martinit litarin...

0
Detaje tronditëse janë bërë me dije nga një banor i Maliqit për vrasjen e Martin Çeços. Një bari, i cili ka gjetur shapkat e 26-vjeçarit,...

E rëndë! Maqedonasi vret me thikë 24-vjeçarin shqiptar në Gjermani

0
Një 24-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në Hamburg, Gjermani pas një goditje me thikë. Mediat gjermane bëjnë me dije se pavarësisht ndërhyrjes në spital...

Shqiptarja vret djalin e saj 2-vjeçar, shenja dhune edhe në trupin...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur së fundmi në Spanjë në qytetin e Alicante, Bigastro. Mediat spanjolle bëjnë me dije se anëtarët e Gardës...

Vrau me sqepar bashkëshortin në gjumë, dënohet me 14 vite burg...

0
Gjykata e Kurbinit ka dhënë vendimin me 14 vite burg për Drane Dedën, e cila dy vite më parë vrau bashkëshortin e saj. Gjykata e...

E RËNDË/ Efektivi i policisë vret me armën e shërbimit të...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kosovë ku një person ka vrarë vëllain e tij. Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se ngjarja është...

Burri rr*eh bashkëjetuesen dhe e hedh nga kati i tretë

0
Një ngjarje e rëndë që ka ndodhur para pak ditësh është zbardhur së fundmi në Kamëz. Mësohet një grua është dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT