Home Tags Xavi hernandez

Tag: xavi hernandez

Fitorja 0-4 ndaj Realit, Xavi Hernandez shkruan historinë e radhës me...

0
Xavi Hernandez po fillon të aplikojë idetë e tij te Barcelona dhe këtë ka filluar ta tregojë qartësisht me atë që po bën te...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT