Home Tags Xhelozi

Tag: xhelozi

25-vjeçari në Tiranë tenton të djegë me benzinë të dashurën e...

0
Një 25-vjeçar i identifikuar si Ardit Çela është arrestuar ditën e sotme në Tiranë pasi bashkë me dy shokë të tij kanë dhunuar dhe...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT