Home AKTUALITET E fundit/ Ndahet nga jeta Ard Daullxhiu, njeriu më i famshëm në...

E fundit/ Ndahet nga jeta Ard Daullxhiu, njeriu më i famshëm në Shqipëri

750
0

Është ndarë nga jeta papritur, i mjeri më i famshëm në Shqipëri Ard Daullxhiu. Burime për JOQ ALBANIA bëjnë me dije se ai ka pësuar infarkt. Daullxhiu është dërguar me urgjencë drejt spitalit të Durrësit, por nuk ka mundur dot të shpëtojë.

JOQ Albania, kontaktoi pak më parë me policinë dhe u konfirmua se nga spitali u kishte ardhur informacion për A.D, i cili kishte ndërruar jetë sapo kishte mbërritur në urgjencë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here