Home Kryesore Ndodh për herë të parë, Sali Berisha ulet te krahu i socialistëve...

Ndodh për herë të parë, Sali Berisha ulet te krahu i socialistëve në Kuvend

1139
0

Për herë të parë në historinë e tij në politik, kryetari i PD-së, Sali Berisha u ul në krahun e socialistëve në Kuvend dhe për këtë pati një shpjegim. “Jo rastësisht, për herë të parë, unë prita i ulur në një karrige të deputetëve socialistë. E bëra me qëllimin më të sinqertë se sot avoketër të vetëm të tyre në parlament janë demokratët dhe do ta vazhdojmë deri në fund të jemi zëdhënës të interesave të qytetarëve shqiptarë pa dallim”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here