Home AKTUALITET Publikohet gjoba, 1 mln lekë dhe heqje patente për dy vite për...

Publikohet gjoba, 1 mln lekë dhe heqje patente për dy vite për Ajas Sulejmenin

930
0

Është publikuar masa administrative ndaj Ajas Sulejmenit, 39-vjeçari që aksidentoi ditën e djeshme një çift me fëmijën e tyre tremuajsh.

Sulejmeni ka deklaruar se nuk është dakord me konstatimin e policisë që renditi si shkelje: shkelje semafori, aksidentim të kembësorëve, mosdhënie ndihme për të aksidentuarit, largim nga vendi i aksidentit pa njoftuar organet kompetente dhe drejtim mjeti nën efektin e narkotikëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here