Home Tags Arrestim

Tag: arrestim

Kajmaku në arrati rinovoi patentën/ Dokumenti që nxjerr zbuluar Policinë dhe...

0
Ish-kryebashkiaku i Vorës, Agim Kajmaku, është arrestuar në Itali, pasi është kapur me 20 kg drogë. Kajmaku ishte në kërkim nga autoritetet shqiptare, të paktën...

Vidhnin dhe mashtronin italianët/ Arrestohen 8 shqiptarë në Itali, shpallen në...

0
Gjatë ditës djeshme, autoritetet italiane arrestuan 11 shtetas shqiptarë të cilët aktualisht janë nën hetim për akuza të ndryshme, konkretisht për krime të konspiracionit,...

E fundit! Arrestohen dy imamë në Berat

0
Dy imamët Gerald Kora dhe Iqmet Bilali si dhe aktivisti i shoqërisë civile Fatjon Kora janë arrestuar mbrëmjen e sotme në Berat. Sipas Fax news,...

“Laborator” kriptomonedhash në banesë, 28-vjeçari nga Tirana kapet edhe me kanabis...

0
Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 28-vjeçar me iniciale S. Epasi policia i gjeti në banesë pajisje për prodhimin e kriptomonedhave dixhitale. ...

Kamëz/ Arrestohet teksa dhunonte gruan, parandalohet krimi në familje

0
Një 39-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet për dhunë në familje dhe armëmbajte pa leje. Në pranga ka rënë shtetasi Algert Seda....

Të dehur dhe me shpejtësi të lartë, 14 shoferë të arrestuar...

0
Policia e Shtetit publikuar bilancin e 24 orëve të fundit, sa i përket kundravajtjeve rrugore. Në njoftimin zyrtar thuhet, se gjatë këtij intervali kohor,...

Me kalë dhe sëpatë në krahë, 54-vjeçari shqiptar arrestohet sapo kalon...

0
Një 54-vjeçar shqiptar u arrestua në kufirin me Greqinë pasi hyri në mënyrë të paligjshme për të prerë dru. Arrestimi i shqiptarit u bë në...

Dasmorët u helmuan nga ushqimi, policia arreston pronarin dhe kuzhinierin e...

0
Pronari dhe kuzhinieri i një restoranti në Durrës, janë arrestuar në flagrancë nga Policia e qytetit bregdetar, pasi në restorantin e tyre janë helmuar...

Arrestohen kushërinjtë në Rinas, policia jep detajet e para

0
Një i ri 19 vjeçar është arrestuar nga Policia në Rinas dhe kushërira e tij 31 vjeçe është proceduar penalisht. Nga kontrolli që u...

Me kokainë në makinë qarkullonte nëpër Tiranë, arrestohet 29-vjeçari

0
Shtatë persona kanë rënë në prangat e policisë në Tiranë, pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Në prangat e policisë ka rënë shtetasi E....
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT