Home Tags Banoret e 5 majit

Tag: banoret e 5 majit

Banorja e “5 Majit” i vë flakën banesës së saj që...

0
Situata në zonën e “5 Majit” është tensionuar edhe ditën e sotme. IKMT ka shkuar në mëngjes për të vijuar prishjen e banesave të...

Përplasje e fortë tek “5 maji”, banorët qëllojnë me gurë efektivët,...

0
Mëngjesin e sotëm ka nisur sërish aksioni për shembjen e banesave që kanë mbetur ende në zonën e “5 Majit”. Gjatë kësaj situate ka pasur...

Nis shembja e banesave te “5 Maji”/ Banorët përleshen me policinë

0
Në orët e para të mëngjesit të sotëm, fadromat e IMT kanë ndëryrë në zonën e 5 Majit, ku ka nisur shembja e banesave,...

Erion Veliaj nuk mjaftohet vetëm me prishjen e banesave të 5...

0
Një banore e “5 Majit” është gjobitur me gati 13 Milionë lekë për ndërtim pa leje. Bëhet fjalë për shtetasen Laureta Nikolli, e cila ishte...

Banorët e “5 Majit” protestojnë me lot në sy: Do i...

0
Pasditen e sotme banorët e 5 Majit dhe Laprakës kanë bllokuar rrugën tek ish-sheshi Shqiponja. Me lot në sy ata kanë folur para kamerave...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT