Home Tags Baton haxhiu

Tag: baton haxhiu

Po Baton Haxhiu me çfarë lekësh iku në Ukrainë?!

0
Baton Haxhiu është një nga gazetarët më afër Edi Ramës dhe e mbron kryeministrin shqiptar në çdo studio televizive. Së fundmi, Rama e ka...

Baton Haxhiu: Edi Rama po mbron Europën nga konflikti në Ballkan!

0
Baton Haxhiu, njeriu i betuar për të mbrojtur dhe lartësuar Edi Ramën ka vazhduar me deklaratat e tij që vetëm ai duket se i...

Baton Haxhiu: Linda Rama është model për presidente në Shqipëri!

0
Gazetari Baton Haxhiu ka përmendur dy emra që ai i sheh si modele për të qënë në postin e presidentit në Shqipëri. Haxhiu tha...

Baton Haxhiu: Unë e kam dashur Enver Hoxhën

0
Gazetari Baton Haxhiu ka rrëfyer sot në një emision televiziv detaje për vizitën që ka pasur babai i tij në Shqipërinë e viteve ’79....
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT