Home Kryesore Baton Haxhiu: Edi Rama po mbron Europën nga konflikti në Ballkan!

Baton Haxhiu: Edi Rama po mbron Europën nga konflikti në Ballkan!

573
0

Baton Haxhiu, njeriu i betuar për të mbrojtur dhe lartësuar Edi Ramën ka vazhduar me deklaratat e tij që vetëm ai duket se i beson.

Në një studio televizive mbrëmjen e djeshme, Haxhiu ka folur për Ballkanin e Hapur. Ai tha se meritën e madhe që nuk po ndodh një konflikt në Ballkan dhe që po mbron Europën, e ka Edi Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here