Home AKTUALITET Pamje të frikshme/ Momenti kur rrufeja godet një ndërtesë

Pamje të frikshme/ Momenti kur rrufeja godet një ndërtesë

950
0

Janë publikuar pamjet kur rrufeja godet një banesë në Sarandë. Siç shihet nga pamjet e mëposhtme, të siguruara nga një media lokale, rrufeja ka goditur një ndërtesë, që në dy katet e fundit është e papërfunduar.

Fatmirësisht nuk ka viktima. Kujtojmë se pothuajse i gjithë vendi, u pushtua nga reshje shiu dhe përmbytje.

Në Malësinë e Madhe u raportua për një viktimë, pasi një rrufe goditi banesën e një familjeje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here