Home Tags Rrufe

Tag: rrufe

Pamje të frikshme/ Momenti kur rrufeja godet një ndërtesë

0
Janë publikuar pamjet kur rrufeja godet një banesë në Sarandë. Siç shihet nga pamjet e mëposhtme, të siguruara nga një media lokale, rrufeja ka...

Moti i keq vret një person, e zë rrufeja

0
Moti i keq ka shënuar një viktimë në Malësi të Madhe këtë të enjte. Burime për “Panorama” thanë se pasojë e shkarkesave elektrike dhe rrufeve...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT